Od roku 1993 se specializujeme na lakování vozidel a opravy karoserií. Provádíme také kompletní servis a diagnostiku vozů, včetně výměny čelních skel. Zajišťujeme mytí a čištění automobilů převratnou ekologickou parní metodou. Nabízíme kompletní řešení pojistných událostí. Provozujeme také autopůjčovnu, která je v případě pojistné události zdarma. Realizujeme přestavby automobilů na ethanol. Díky této přestavbě získá Váš vůz vyšší výkon a ušetříte na ceně paliva.
Provádíme přestavby benzinových motorů na pohon palivem Ethanol E85. Přestavba je vhodná pro všechny typy motorů. Na rozdíl od LPG, přestavba na ethanol nepředstavuje žádný zásah do originální řídící jednotky vozidla, jedná se pouze přidání další řídící jednotky pro úpravu vstřiků paliva do motoru. Není třeba žádné přídavné nádrže. Díky tomu je přestavba rychlá a levná. Je možné tankovat jak benzin, tak Ethanol E85. Mezi hlavní výhody přestavby patří: finanční úspora na pohonných hmotách, levný provoz, zvýšení výkonu vozidla až o 10 %, snížení emisí CO2 až o 70 %, brzká návratnost investice a možnost jezdit i nadále v podzemních garážích. Nabízíme dva typy přestavby:

1. se zápisem do velkého technického průkazu za 5.100,- Kč ( jednotka Flexfuel )

2. se zápisem do velkého technického průkazu za 8.900,- Kč ( jednotka Elotec )

Přestavba je zvláště výhodná pro firmy, které platí silniční daň. Ethanol E85 je ekologické palivo a tudíž je osvobozené od daně.

MARTIN HELIGR
Průmyslová 2034, Kadaň 432 01
email : paintcars@seznam.cz
tel.:     +420 724 658 022