Od roku 1993 se specializujeme na lakování vozidel a opravy karoserií. Provádíme také kompletní servis a diagnostiku vozů, včetně výměny čelních skel. Zajišťujeme mytí a čištění automobilů převratnou ekologickou parní metodou. Nabízíme kompletní řešení pojistných událostí. Provozujeme také autopůjčovnu, která je v případě pojistné události zdarma. Realizujeme přestavby automobilů na ethanol. Díky této přestavbě získá Váš vůz vyšší výkon a ušetříte na ceně paliva.
Lakujeme automobily, veterány, motocykly, kola, veterány, nábytek, konstrukce, či průmyslová zařízení. Zajišťujeme celkové lakování, opravy po kroupách, lakování jednotlivých dílů, airbrush, drobné opravy i renovace a leštění laku. Používáme vysoce kvalitní barvy značky Glasurit, které nabízí škálu 50 000 odstínů barev. Díky spektrometru přesně určíme odstín barvy, který na počkání namícháme v míchacím zařízení. Lakujeme lesk, mat i polomat. Na opracování podkladu používáme přístroje Festool a brusivo 3M. Díky stříkacím pistolím značky Sata 4000 dosahujeme perfektních výsledků. Vlastníme lakovací a sušící kabinu značky Seico Export. Díky modernímu infrazářiči IRT HYPERION jsme dosáhli značného urychlení schnutí laku a tím zkrácení dodacích lhůt.
Provádíme kompletní opravy karoserií, výměny a rovnání částí vozidel, klepání a cínování jednotlivých dílů. Realizujeme výměny čelních skel.

P8070100 P8070103 3
4 5
MARTIN HELIGR
Průmyslová 2034, Kadaň 432 01
email : paintcars@seznam.cz
tel.:     +420 724 658 022